10.9 C
İstanbul
25 Ekim 2021, Pazartesi

Satın Al

spot_img

Sade Yaşam E-Grubu Sade Hayat’a Konuk Oldu

2002 yılından bu yana internet üzerinde faaliyet gösteren Sade Yaşam E-grubu bugün Sade Hayat Derneği’ni ziyaret etti.

Sade Yaşam e-mail grubu uluslararası çapta gerçekleştirilen Televizyon Kapatma Günü, Komşuluk Haftası, Satın Almama Günü gibi faaliyetlere mail grubu üyelerinin bireysel katılımıyla veya bazı sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte iştirak ediyor. Grubun kurucusu Kadri Patır bey diğer üyeler Neslihan hanım, Mevlude hanım, Zekiye hanım, Zeynep hanım, Bülent bey, Ziya bey, Turgay bey, Yaşar bey veYüksel bey ilk önce Sade Pazar’ı ziyaret ettiler. Daha sonra dernek merkezinde samimi ve oldukça yararlı sohbetler edildi.

Sohbet esnasında sadelik, maddi ve manevi fazlalıklardan arınma, ihtiyaç ve isteğin farklılığı gibi ortak konular üzerinde konuşuldu, birçok faydalı fikir alışverişi yapıldı. Sade Yaşam E-Grubu üyelerine ziyaretleri için çok teşekkür ederiz.

Sade Hayathttp://www.sadehayat.com
2008 yılında faaliyete başlayan, sade ve doğal yaşam tarzının kapsadığı konularda yayın ve satış yapan popüler bir web sitesidir. SadeHayat.com, ziyaretçilerinin yaşam tarzı ile ilgili bilgi ihtiyacını karşılamak, doğru yönlendirmeler, bilgilendirmeler ve uyarılar yaparak ziyaretçilerinin sade hayat konusunda donanımlı hale gelmelerine yardımcı olmak, sade hayat tarzında toplumun diğer kesimlerinin faydasına olacak yaklaşımların bilinirliğini arttırarak toplum faydası oluşturmak amacıyla yayın yapmaktadır. Bilgi için (Whatsapp / Bip / Telegram Hattı): 05534180802

İlgili Yazılar

Bizi Takip Edin

11,853BeğenenlerBeğen
918TakipçilerTakip Et
2,172TakipçilerTakip Et

Son Yazılar