Hakkımızda

Biz Kimiz?
2006 yılında bir grup arkadaş, temiz, helal, sağlıklı ve sade ürünler bulmak ve Sade Hayat sürmek için bir araya geldik. Bu konularda edindiğimiz tecrübeleri, öğrendiklerimizi birbirimizle paylaştık. Bu paylaşımların neticesinde Sade Hayat Felsefesi kapsamındaki birikimlerimizi sadehayat.com sitesini yayınlamaya başladık. Biz, unutulan hazinelerin hatırlanmasını isteyen, güzelin, hikmetin, sağlığın ve gerçek mutluluğun yaratılış kurallarına uymakta olduğunu, doğal ve değiştirilmemiş olanın insana yakıştığını düşünen insanları bir araya getiren bir e-dergiyiz.

Bizi Kim Okumalı?
Sadehayat.com olarak, hayatında sadelik isteyen, eskimeyen hikmet dolu bilgileri hayatına geçirmek isteyen kişilerin ilgisini çekmek istiyoruz. Sade Hayat felsefesini, temiz, helal, sağlıklı ve sade yaşam tarzını benimseyen, tüketirken tabiatın kanunlarına aykırı davranmayan, kimseye ve dahi kendisine zarar vermeyen kişilere hitap ediyoruz.

Bizi Neden Okumalısınız?
Sade Hayat eDergisi 2013 Ekim ayında yeni yayın dönemine başladı. Sade Hayat’ta doğal sağlık, doğal doğum, tıbbi bitkiler, doğal giyim, doğal temizlik, kişisel doğal bakım, doğal beslenme, teknoloji, organik ve doğal gıdalar, sade mutfak tarifleri, Geleneksel Tıp yazıları gibi pek çok konuda uzmanlar tarafından hazırlanan haberleri bulabilirsiniz.

Neler Yayınlıyoruz?
Sade Hayat’ta sağlıklı ve sade yaşamla ilgili gündemi takip edebilir, merak ettiğiniz birçok konu hakkında, başka hiçbir yerde bulamayacağınız özgünlükte ve derinlikte Sade Hayat’ın gözüyle yazılara ulaşabilirsiniz.
Dergimizde araştırma yazılarının yanı sıra röportajlara, haberlere, haber yorumlarına ulaşabileceksiniz.