Yitik Şifanın İzinde Sade ve Sağlıklı Hayat Konferansı Kocaeli

2
164

(Sadehayat.com)

İlaçsız doğal tedavi yapılır mı?

Kimyasallar kullanmadan şifayı aramanın başka yolları var mıdır?

Kendi kendimizin doktoru olmak mümkün müdür?

Selam TV ve Öğ-Der Kocaeli Şubesi’nin işbirliği ile Dr. Aidin Salih hanımın konuk olarak katılacağı, Sade Hayat Derneği başkanı Faruk Günindi ve Gerçek Tıp kitabı editörü Hatice Kot’un sunumuyla gerçekleştirilecek olan “Sade ve Sağlıklı Hayat Konferansı” düzenlenecektir.

Tarih: 18 Şubat 2011, Cuma

Yer: Yunus Emre Kültür Merkezi – Dolphin AVM – İZMİT

Saat: 19:30

İrtibat: 0262 322 2011 – 0505 579 2137  (Öğ-Der Kocaeli Şubesi)

0262 3228366 – 0262 332 4267 – 0532 3610370 (Selam TV)

2 YORUMLAR

  1. Selamun Aleyküm, ALLAH emeği geçen herkesten olsun. Aidin Hocam, Faruk Bey, Hatice Hnm.’ı orada görüp nasiplenmeye çalıştık, kapasitemiz kadarıyla.
    Aidin hocamızı dinleyip konuşmasına alışkın olduğumuz halde, sanırım salondaki akustikten dolayı olsa gerek bazı yerlerde SES nedeniyle anlaşılma sıkıntıları yaşandı, biz takip ederken zorluk çektiysek İLK DEFA dinleyenler sanırım bir hayli zorlanmıştır. Nasip meselesi tabii ki…
    Bazı konferanslardan da bazen sadehayat’ı takip etsekte haberimiz olamıyor; Aydınlı-TUZLA’daki konferans’ı sayfadan takip edemediğimiz için, kısmet tam o akşam Tuzla’da olmamıza rağmen daha önceden bilemediğimiz için nasiplenemedik.
    Aidin hocamızın Selam TV’deki gibi sohbet ve konferanslarını internetten indirebileceğimiz bir adreste olursa ve/veya bu sağlanırsa inşaALLAH daha çok insanımıza ulaşacağını tahmin ediyoruz. Şu anda sadece ÜLKE TV ve MPL TV ‘deki sohbetlerini indirebilmekteyiz. Diğer konferans ve sohbetler ulaşılamaz halde, bu konuda ilgi ve yardımlarınızı beklemekteyiz.
    ALLAH’a emanet olun!