Spor Hekimliği MasterClass Serisi Atölyeleri başlıyor!

0
274
01.21.2014_spor_hekimligi_atolyesi

NHI İstanbul Doğal Sağlık Enstitüsü'nde Spor Hekimliği MasterClass Serisi Atölyeleri başlıyor!

İngiltere’nin saygın tıp merkezlerinden Harley Street Medical Center iş birliği ile MasterClass Serisi: Spinal ve Periferik Eklem Manipülasyonu Eğitimi; Karyopraktik Klinikleri Başhekimi Dr. Kenneth Corbett ve Dr. Kaleem Ullah Rajput eğitmenliğinde 01 – 02 Şubat 2014'te NHI İstanbul'da yapılacaktır.
 
Spinal ve Periferik Eklem Manipülasyonu MasterClass eğitimi sağlık profesyonelleri için özel tasarlandı.
Bu eğitimde özellikle; güvenli yaklaşım yöntemleri ve Düşük Kuvvetli Ani İtme (DKAİ – High Velocity Thrust, HVT) tekniklerinin etkili klinik uygulamaları üzerinde durulmaktadır.
Bu eğitimle, önceki bilgilerin iyileştirilmesinin yanında kursiyerlere ölçüm, teşhis ve hangi HVT tedavisinin hangi durumda ve eklem üzerine uygulanacağını belirleme becerileri kazandırılacaktır. Kursiyerler, teori ve pratikteki son güncel bilgilerle, manipülasyonları süpervizör gözetiminde uygulama yapma imkanı bulacaklar.

Eğitim 2 gün + 1 gün (uzaktan eğitim) sürecektir.

Eğitim hakkında detaylı bilgi ve kayıt için http://www.nhi.com.tr/spor-hekimligi-atolyeleri-spinal-ve-periferik-manipulasyon-teknikleri sayfasını ziyaret edebilir veya 0216 474 2373'ü arayabilirsiniz.