10.5 C
İstanbul
28 Ocak 2023, Cumartesi
spot_img

Spor Hekimliği MasterClass Serisi Atölyeleri başlıyor!

01.21.2014_spor_hekimligi_atolyesi

NHI İstanbul Doğal Sağlık Enstitüsü'nde Spor Hekimliği MasterClass Serisi Atölyeleri başlıyor!

İngiltere’nin saygın tıp merkezlerinden Harley Street Medical Center iş birliği ile MasterClass Serisi: Spinal ve Periferik Eklem Manipülasyonu Eğitimi; Karyopraktik Klinikleri Başhekimi Dr. Kenneth Corbett ve Dr. Kaleem Ullah Rajput eğitmenliğinde 01 – 02 Şubat 2014'te NHI İstanbul'da yapılacaktır.
 
Spinal ve Periferik Eklem Manipülasyonu MasterClass eğitimi sağlık profesyonelleri için özel tasarlandı.
Bu eğitimde özellikle; güvenli yaklaşım yöntemleri ve Düşük Kuvvetli Ani İtme (DKAİ – High Velocity Thrust, HVT) tekniklerinin etkili klinik uygulamaları üzerinde durulmaktadır.
Bu eğitimle, önceki bilgilerin iyileştirilmesinin yanında kursiyerlere ölçüm, teşhis ve hangi HVT tedavisinin hangi durumda ve eklem üzerine uygulanacağını belirleme becerileri kazandırılacaktır. Kursiyerler, teori ve pratikteki son güncel bilgilerle, manipülasyonları süpervizör gözetiminde uygulama yapma imkanı bulacaklar.

Eğitim 2 gün + 1 gün (uzaktan eğitim) sürecektir.

Eğitim hakkında detaylı bilgi ve kayıt için http://www.nhi.com.tr/spor-hekimligi-atolyeleri-spinal-ve-periferik-manipulasyon-teknikleri sayfasını ziyaret edebilir veya 0216 474 2373'ü arayabilirsiniz.
Önceki İçerikGDO Nedir?
Sonraki İçerikHurma Sirkesi
Sade Hayat
Sade Hayathttp://www.sadehayat.com
2008 yılında faaliyete başlayan, sade ve doğal yaşam tarzının kapsadığı konularda yayın ve satış yapan popüler bir web sitesidir. SadeHayat.com, ziyaretçilerinin yaşam tarzı ile ilgili bilgi ihtiyacını karşılamak, doğru yönlendirmeler, bilgilendirmeler ve uyarılar yaparak ziyaretçilerinin sade hayat konusunda donanımlı hale gelmelerine yardımcı olmak, sade hayat tarzında toplumun diğer kesimlerinin faydasına olacak yaklaşımların bilinirliğini arttırarak toplum faydası oluşturmak amacıyla yayın yapmaktadır. Bilgi için (Whatsapp / Bip / Telegram Hattı): 05534180802

İlgili Yazılar

[td_block_social_counter facebook="441147939243524" twitter="sadehayatcom" style="style8 td-social-boxed td-social-font-icons" tdc_css="eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjM4IiwiZGlzcGxheSI6IiJ9LCJwb3J0cmFpdCI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBvcnRyYWl0X21heF93aWR0aCI6MTAxOCwicG9ydHJhaXRfbWluX3dpZHRoIjo3Njh9" custom_title="Bizi Takip Edin" block_template_id="td_block_template_8" f_header_font_family="712" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_weight="500" f_header_font_size="17" border_color="#dd3333" instagram="sadehayatcom"]

Son Yazılar

Gönder
Yardım?
Sade Hayat ile sohbet
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?