9.6 C
İstanbul
28 Ocak 2023, Cumartesi
spot_img

İnsan Nesli Tükeniyor

İnsan Nesli Tükeniyor

Sadehayat.com

Dr. Aidin Salih’in Gerçek Tıp – Yitiş Şifanın İzinde kitabının yayına hazırlanan son baskısından alınmıştır.

Dünya nüfusunun büyük çoğunluğu farkında değil ancak insan nesli (Homo Sapiens) tükeniyor.

Dünyanın henüz farkında olmadığı bu fenomenin en belirgin işaretleri şunlardır:

1. Kısırlık büyük bir hızla yaygınlaşıyor ve bu total kısırlaşmanın sebebi bilinmiyor.

2. Daha önce genellikle batı ülkelerinde görülen normal dışı cinsel ilişkiler (eşcinsellik gibi) artık doğu ülkelerinde de olağan hale geliyor.

Bu iki sebepten dolayı doğal üreme ortadan kalkıyor ve hiçbir safhası doğal olmayan bir “insan üretme yöntemine ihtiyaç duyuluyor.
Medyanın konuya yaklaşımı bu fenomenin ciddiyetinin ve gerçek sebeplerinin üstünü örtmeye yönelik bir çaba şeklindedir. Medya, dünya nüfusunun kısırlaşmasının doğal bir süreç olduğunu empoze etmekte, bunu normal bir gelişme gibi göstermekte, herkesin tüp bebek yapmaya mecbur olacağı fikrini zihinlere yerleştirmektedir.

Yazının devamını okumak için aşağıdaki PDF dosyasını indirebilirsiniz.

Not: Yukarıdaki yazı, Dr. Aidin Salih’in Gerçek Tıp – Yitik Şifanın İzinde kitabının yayına hazırlanan son baskısından alınmıştır.

Bu araştırma ve diğer doğal sağlık araştırmaları için bakınız >>

[dm]20[/dm]

Sade Hayat
Sade Hayathttp://www.sadehayat.com
2008 yılında faaliyete başlayan, sade ve doğal yaşam tarzının kapsadığı konularda yayın ve satış yapan popüler bir web sitesidir. SadeHayat.com, ziyaretçilerinin yaşam tarzı ile ilgili bilgi ihtiyacını karşılamak, doğru yönlendirmeler, bilgilendirmeler ve uyarılar yaparak ziyaretçilerinin sade hayat konusunda donanımlı hale gelmelerine yardımcı olmak, sade hayat tarzında toplumun diğer kesimlerinin faydasına olacak yaklaşımların bilinirliğini arttırarak toplum faydası oluşturmak amacıyla yayın yapmaktadır. Bilgi için (Whatsapp / Bip / Telegram Hattı): 05534180802

İlgili Yazılar

2 YORUM

  1. S.A Kıymetli kardeşlerim bu çalışmalarınızdan dolayı size çok teşekkür ediyorum.Ayrıca bu yazılarınızı facebook veya diğer yerlerde paylaşabilmemiz için yazının altında veya üstünde paylaşım logolarının gelmesi gerekiyor çok önemli.Yoksa bu güzelim site içerikleri sadece burada kalır.Önemli bir hizmet mutlaka paylaşılmalı diyorum.Kolay gelsin.

  2. Kimyasallar her yanımızı sarmıs durumda; yeyip ictiklerimiz, kıyafetlerimiz, soludugumuz hava..yukaridaki yazıyı okuduktan sonra durumun vehametini bir kez daha anliyor insan.
    diger her sey bir yana, ne icecegiz? su, vucudumuzun ihyiyacı olan en temel element ama su depolarında ve su arıtmada titanyum dioksit kullanıldıgı ve bunun insan icin cok tehlikeli bir madde oldugu soyleniyor, diger taraftan plastik icerisindeki zararlı maddelerin icindeki sıvıya karıstıgı da soyleniyor ki hazır aldigimiz damacana sulari plastik icerisinde alıyoruz, ya da plastik pet sise su tuketiyoruz.
    hangi suyu icmeliyiz?sadehayat hangi suyu tercih ediyor?

[td_block_social_counter facebook="441147939243524" twitter="sadehayatcom" style="style8 td-social-boxed td-social-font-icons" tdc_css="eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjM4IiwiZGlzcGxheSI6IiJ9LCJwb3J0cmFpdCI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBvcnRyYWl0X21heF93aWR0aCI6MTAxOCwicG9ydHJhaXRfbWluX3dpZHRoIjo3Njh9" custom_title="Bizi Takip Edin" block_template_id="td_block_template_8" f_header_font_family="712" f_header_font_transform="uppercase" f_header_font_weight="500" f_header_font_size="17" border_color="#dd3333" instagram="sadehayatcom"]

Son Yazılar

Gönder
Yardım?
Sade Hayat ile sohbet
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?