12.6 C
İstanbul
25 Ekim 2021, Pazartesi

Satın Al

spot_img

4. Türkiye Dergi Fuarı Başladı

4. Türkiye Dergi Fuarı Başladı

(Sadehayat.com)

Türkiye Dergi Editörleri ve Yayın Yönetmenleri Birliği’nin düzenlediği Türkiye Dergi Fuarı 23 Ekim Çarşamba günü düzenlenen etkinlikle açıldı.

Etkinliğin açılışı Milli Eğitim Bakanı Sayın Nabi Avcı’nın katılımıyla dün gerçekleştirildi.

Fuar’da CafCaf standında derginin yeni ve eski sayılara ulaşabilirsiniz. Ayrıca özel CafCaf takvimleri ve kitap ayraçları ziyaretçilere hediye edilecek.

Fuarda gerçekleşecek CafCaf etkinlikleri şöyle;

– 26 Ekim 2013, Cumartesi, saat 17:00 – (Büyük salon) CafCaf söyleşisi,
– 27 Ekim 2013, Pazar, CafCaf amatör çizerler buluşması.

Ayrıca Cafcaf yazar ve çizerleri fuar boyunca stantta okurlarıyla buluşacak.

Kültür, sanat, ilim, aile, çocuk, sağlık, mizah, düşünce ve tasavvuf gibi birçok alanda yayın yapan yüzden fazla derginin katıldığı fuarı Sirkeci Garı’nda 27 Ekim Pazar gününe kadar ziyaret edebilirsiniz. Fuar 10:00- 20:00 arası açıktır.

Sade Hayathttp://www.sadehayat.com
2008 yılında faaliyete başlayan, sade ve doğal yaşam tarzının kapsadığı konularda yayın ve satış yapan popüler bir web sitesidir. SadeHayat.com, ziyaretçilerinin yaşam tarzı ile ilgili bilgi ihtiyacını karşılamak, doğru yönlendirmeler, bilgilendirmeler ve uyarılar yaparak ziyaretçilerinin sade hayat konusunda donanımlı hale gelmelerine yardımcı olmak, sade hayat tarzında toplumun diğer kesimlerinin faydasına olacak yaklaşımların bilinirliğini arttırarak toplum faydası oluşturmak amacıyla yayın yapmaktadır. Bilgi için (Whatsapp / Bip / Telegram Hattı): 05534180802

İlgili Yazılar

Bizi Takip Edin

11,853BeğenenlerBeğen
918TakipçilerTakip Et
2,172TakipçilerTakip Et

Son Yazılar