10.9 C
İstanbul
25 Ekim 2021, Pazartesi

Satın Al

spot_img

1. Uluslararası Kupa Terapisi Sempozyumu

(Sadehayat.com)

Sade Hayat Derneği, NHI İSTANBUL Doğal Sağlık Enstitüsü ve British Cupping Society işbirliği ile dünyada bir ilk gerçekleşiyor: 1. Uluslararası Kupa Terapisi Sempozyumu

Geleneksel tıbbın önemli uygulamalarından, birçok kültürde ‘Hacamat’ olarak bilinen Kupa Terapisi dünyanın dört bir yanından gelen uzmanlar tarafından 3 gün boyunca konuşulacak.

Temmuz ayında gerçekleştireceğimiz konferansın ana teması “Kanıta Dayalı Geleneksel Tıp”. Konferansın amacı katılımcıların fikir alışverişinde bulunmaları ve kendi klinik araştırma sonuçlarını sınmalarını sağlayacak platformlar oluşturmaktır.

Üç gün sürecek olan konferans; açılış konuşması, eş zamanlı oturumlar, sözlü/görsel sunumlar ve bir serginin de yer aldığı çeşitli oturumlardan oluşacak. Sempozyum boyunca uluslararası ziyaretçilerimize, bilim adamları ve akademisyenlere, öğrencilere, araştırmacılara Kupa Terapisi alanında yaptıkları araştırma ve tecrübeleri paylaşma fırsatı sunulacak:

  • En iyi uygulama ve araştırmaların sunulması
  • Yeni çalışmaları teşvik edilmesi
  • Fikir alışverişinin ve iletişimin sağlanması
  • Uluslararası standartların geliştirilmesi
  • Klinik araştırmalar için finansal destek bulunması

Konu ile ilgilenen herkese bu bilgi şölenini tavsiye ediyoruz.

Bilgi ve kayıt için ziyaret edin: www.kupaterapisi.org

Sade Hayathttp://www.sadehayat.com
2008 yılında faaliyete başlayan, sade ve doğal yaşam tarzının kapsadığı konularda yayın ve satış yapan popüler bir web sitesidir. SadeHayat.com, ziyaretçilerinin yaşam tarzı ile ilgili bilgi ihtiyacını karşılamak, doğru yönlendirmeler, bilgilendirmeler ve uyarılar yaparak ziyaretçilerinin sade hayat konusunda donanımlı hale gelmelerine yardımcı olmak, sade hayat tarzında toplumun diğer kesimlerinin faydasına olacak yaklaşımların bilinirliğini arttırarak toplum faydası oluşturmak amacıyla yayın yapmaktadır. Bilgi için (Whatsapp / Bip / Telegram Hattı): 05534180802

İlgili Yazılar

Bizi Takip Edin

11,853BeğenenlerBeğen
918TakipçilerTakip Et
2,172TakipçilerTakip Et

Son Yazılar