13.8 C
İstanbul
18 Ekim 2021, Pazartesi

Satın Al

spot_img

Sade Hayat Konferansı

(Sadehayat.com)

17 Temmuz 2009, Cuma günü Konya’da Alaeddin Keykubat Salonunda düzenlenen konferansa Gerçek Tıp kitabının yazarı Dr. Aidin Salih, Gerçek Tıp kitabının editörü Hatice Kot ve Sade Hayat Derneği başkanı Faruk Günindi katıldı.

‘Sade ve Sağlıklı Hayat’ konulu konferansta genel hastalık sebepleri, sağlığı koruma yolları, Tıbb-ı Nebevi ve doğal tedaviler konuşuldu.

Fatma Betül Alp hanımın organize ettiği konferansa 300’ün üzerinde dinleyici katıldı.

Ayrıca 20 Temmuz 2009’da Anadolu Aile Derneği (Konya) salonunda da ‘Sade Hayat ve Gerçek Tıp’ konulu bir konferans düzenlendi.

Sade Hayathttp://www.sadehayat.com
2008 yılında faaliyete başlayan, sade ve doğal yaşam tarzının kapsadığı konularda yayın ve satış yapan popüler bir web sitesidir. SadeHayat.com, ziyaretçilerinin yaşam tarzı ile ilgili bilgi ihtiyacını karşılamak, doğru yönlendirmeler, bilgilendirmeler ve uyarılar yaparak ziyaretçilerinin sade hayat konusunda donanımlı hale gelmelerine yardımcı olmak, sade hayat tarzında toplumun diğer kesimlerinin faydasına olacak yaklaşımların bilinirliğini arttırarak toplum faydası oluşturmak amacıyla yayın yapmaktadır. Bilgi için (Whatsapp / Bip / Telegram Hattı): 05534180802

İlgili Yazılar

1 YORUM

Bizi Takip Edin

11,853BeğenenlerBeğen
918TakipçilerTakip Et
2,174TakipçilerTakip Et

Son Yazılar