13.8 C
İstanbul
18 Ekim 2021, Pazartesi

Satın Al

spot_img

Doğum İçin Hastaneye Gitti: Kolsuz ve Bacaksız Çıktı

Doğum İçin Hastaneye Gitti: Kolsuz ve Bacaksız Çıktı

(Sadehayat.com)

Amerika’da Orlando Hastane’sinde doğum yapmak için giden genç bir kadın, sezaryen ameliyatına alındı. Ameliyat sonrası uyandığında kolları ve bacaklarının olmadığını görünce derin bir şok yaşadı.

8 ay önce gerçekleşen olayda Claudia Mejia, kol ve bacaklarının neden ampute edildiğine ilişkin doktorların açıklama yapmadığını belirtti. Dava edilen hastane ve yetkilileri bunun sebebi olarak diğer hastaların güvenliğini gösterdiler.

İddialara göre genç kadın sezaryen ameliyatı esnasında streptokokuz bakterisine yakalandı. Bu nedenle iki kol ve bacağı ampute edildi. Bakterinin hastane ortamından veya bir başka hastadan geçmiş olabileceği düşünülüyor.

Kaynak: http://www.digitaljournal.com/article/102835

Sade Hayathttp://www.sadehayat.com
2008 yılında faaliyete başlayan, sade ve doğal yaşam tarzının kapsadığı konularda yayın ve satış yapan popüler bir web sitesidir. SadeHayat.com, ziyaretçilerinin yaşam tarzı ile ilgili bilgi ihtiyacını karşılamak, doğru yönlendirmeler, bilgilendirmeler ve uyarılar yaparak ziyaretçilerinin sade hayat konusunda donanımlı hale gelmelerine yardımcı olmak, sade hayat tarzında toplumun diğer kesimlerinin faydasına olacak yaklaşımların bilinirliğini arttırarak toplum faydası oluşturmak amacıyla yayın yapmaktadır. Bilgi için (Whatsapp / Bip / Telegram Hattı): 05534180802

İlgili Yazılar

Bizi Takip Edin

11,853BeğenenlerBeğen
918TakipçilerTakip Et
2,174TakipçilerTakip Et

Son Yazılar